ТОВ НВП "Техвестсервіс"

Звіт щодо обслуговування 2018

ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕХВЕСТСЕРВІС» (далі - ТОВ «НВП «ТЕХВЕСТСЕРВІС») відповідно до ПТЕ РТЗ ЦА-2007  та Договорів з Державним підприємством обслуговування повітряного руху України Украерорух (далі – Украерорух)  взяті на себе функції з технічного обслуговування, ремонту та забезпечення використання за призначенням (оперативний контроль працездатності, чергування персоналу, резервування, збереження обладнання та майна об’єктів при чергуванні, оперативні умикання/вимикання)  обладнання РЕЗ AFIS органів AFIS та аеродромів AFIS Тернопіль, Черкаси згідно з режимом роботи об’єктів.

ТОВ «НВП «ТЕХВЕСТСЕРВІС» відповідно до Контракту з ARINC Incorporated  виконує функції з технічної підтримки  обладнання наземної станції ARINC.

ТОВ «НВП «ТЕХВЕСТСЕРВІС» виконує планове технічне обслуговування (ТО-5 та ТО-6) та технічне обслуговування за станом на місці установки наземної станції ARINC. 

Відповідно до обов`язків взятих на себе, ТОВ «НВП «ТЕХВЕСТСЕРВІС» забезпечував стабільне та якісне обслуговування обладнання, здійснював нагляд за безпекою польотів у системі організації повітряного руху,  оперативно усував недоліки.

Термін дії  Договорів з Державним підприємством обслуговування повітряного руху України закінчився 31.03.2018 р. та не був пролонгований. Інформація про вищезгадане оперативно була повідомлена працівникам Державіаслужби. Відповідні зміни в сертифікат провайдера внесені.  

Діяльність керівництва ТОВ «НВП «ТЕХВЕСТСЕРВІС» направлена на розвиток та постійне вдосконалення процесу радіотехнічного забезпечення польотів,  на забезпечення того, щоб авіаційна діяльність здійснювалась при збалансованому розподілі ресурсів підприємства та була спрямована на досягнення найвищих рівнів безпеки польотів у відповідності до національних і міжнародних стандартів.

 

1. Оцінка рівня та якості надання послуг

У період з 01.01.2018 р. по 31.03.2018 р. працівниками ТОВ «НВП «ТЕХВЕСТСЕРВІС» на об’єктах  AFIS органів AFIS та аеродромів AFIS Тернопіль, Черкаси було взято на обслуговування 58 (п’ятдесят вісім) одиниць обладнання РЕЗ. Із них:

 • 5 (п’ять) одиниць навігаційного обладнання;
 • 53 (п`ятдесят три) одиниці засобів зв`язку.

Всі функції з технічного обслуговування, ремонту та забезпечення використання за призначенням обладнання фахівці  ТОВ «НВП «ТЕХВЕСТСЕРВІС» виконували вчасно та якісно, згідно діючого регламенту ТО, у якому визначені періодичність та обсяг ТО по кожному з об`єктів.  

За звітний період не було зафіксовано випадків порушення у роботі наземних засобів ЗНС з вини особового складу ТОВ «НВП «ТЕХВЕСТСЕРВІС».

У період з 01.02.2018 р. по 31.12.2018 р. працівниками ТОВ «НВП «ТЕХВЕСТСЕРВІС» було виконано комплекс заходів з технічної підтримки обладнання наземної станції ARINC.

В період з 01.01.2018 р. по 31.03.2018 р. на об`єктах  AFIS органів AFIS та аеродромів AFIS Тернопіль, Черкаси  було зафіксовано 9 (дев’ять) випадків відключення зовнішньої промислової електричної мережі живлення об`єктів РТЗ. З них   

 • об`єкт AFIS Тернопіль – 1 (один) раз;
 • об`єкт AFIS Черкаси  - 8 (вісім) разів.

У всіх випадках вчасно спрацьовували джерела резервного живлення та забезпечували безперебійне постачання електроенергії.

За звітний період не було зафіксовано випадків порушення безпеки та регулярності польотів, що пов`язані з технічною експлуатацією наземних засобів РТЗ працівниками ТОВ «НВП «ТЕХВЕСТСЕРВІС».   

В цілому рівень та якість надання послуг фахівцями  ТОВ «НВП «ТЕХВЕСТСЕРВІС» в 2018 р.  треба оцінити як задовільні.

У 2019 р. керівництвом ТОВ «НВП «ТЕХВЕСТСЕРВІС» планується комплекс заходів направлених на розширення переліку надання послуг. У зв`язку з цим на перше місце виходять питання з підвищення кваліфікації фахівців шляхом проведення навчання, семінарів, тощо та покращення матеріально-технічної бази підрозділів ЗНС.

 

2. Характеристики провайдера в порівнянні з тими, що визначені та  узгоджені в річному плані

Згідно річного плану на 2018 р., основні види діяльності ТОВ «НВП «ТЕХВЕСТСЕРВІС» становлять:

 • Обслуговування та ремонт засобів радіолокації, навігації, метеорології та зв’язку;
 • Експлуатаційна підтримка та модернізація технічних засобів керування повітряним рухом;
 • Розробка, модернізація, інсталяція та підтримка програмного забезпечення для автоматизованих систем керування повітряним рухом;
 • Проведення експертної оцінки стану наземних радіотехнічних засобів і надання висновку про подальшу експлуатацію з визначенням відповідного строку;
 • Здійснення технічної підтримки і сервісного обслуговування засобів авіаційного зв’язку, навігації та спостереження (радіолокації та метеорології) та систем керування повітряним рухом;
 • Здійснення ремонту, продовження ресурсу засобів авіаційного зв’язку, навігації та спостереження (радіолокації та метеорології);
 • Інсталяція та інтеграція радіолокаційних і метеорологічних комплексів, навігаційних систем та систем зв’язку;
 • Наземні налаштування режимів роботи систем для проведення льотної перевірки.

У звітному періоді підрозділами ЗНС ТОВ «НВП «ТЕХВЕСТСЕРВІС» повністю виконано заплановані обсяги з технічного обслуговування та ремонту засобів зв’язку, навігації та спостереження.  Завдяки цьому користувачі отримали якісні послуги з   

 • авіаційного повітряного зв’язку «земля-повітря» для забезпечення польотно-інформаційного обслуговування та при необхідності диспетчерського обслуговування;
 • забезпечення у повітряному просторі сигналів NDB, на об`єктах AFIS органів AFIS та аеродромів AFIS Тернопіль, Черкаси;
 • авіаційного повітряного зв’язку «земля-повітря» в цифровому вигляді для забезпечення інформаційного обслуговування.

 

3. Фінансові результати

Основними прибутковими частинами господарської діяльності відділів ЗНС ТОВ «НВП «ТЕХВЕСТСЕРВІС» є оплата користувача послуг (Украерорух) за технічне обслуговування та ремонт обладнання РЕЗ AFIS органів AFIS та аеродромів AFIS Тернопіль, Черкаси.

Основними прибутковими частинами господарської діяльності інженерного персоналу ТОВ «НВП «ТЕХВЕСТСЕРВІС»  з обслуговування обладнання ARINC є оплата користувача послуг ARINC Incorporated.

За звітний період фахівцями ТОВ «НВП «ТЕХВЕСТСЕРВІС» надано наступний об`єм послуг:

Об`єктиТО-1ТО-2ТО-3ТО-4ТО-5ТО-6ТО-СРемонт
Відділ ЗНС AFIS Черкаси 1997 224 49 7 16 0 3 0
Відділ ЗНС AFIS Тернопіль 750 76 31 6 1 0 0 0
Обладнання наземної станції ARINC 0 0 0 0 1 1 0 0
РАЗОМ: 2747 300 80 13 17 1 3 0

 

Основні  показники господарської діяльності ТОВ «НВП «ТЕХВЕСТСЕРВІС» у 2018 р. по об`єктам представлені у таблиці: 

ПоказникиВідділ ЗНС AFIS ЧеркасиВідділ ЗНС AFIS ТернопільОбладнання наземної станції ARINCВСЬОГО
Дохід від господарської діяльності (тис.грн) 517,4 251,6 789,2 1558,2
Прибуток після оподаткування (тис.грн) 26,2 34,7 184,2 245,1
Кількість працівників (штатна) 11 5 3 19
Фонд заробітної плати (тис.грн) 386,9 148,5 293,5 828,9
Основні засоби (тис.грн) 176,5 92,4 67,6 336,5

 

4. Інформація про проведену роботу в рамках формального консультаційного процесу з користувачами обслуговування

Протягом 2018 року фахівці ТОВ «НВП «ТЕХВЕСТСЕРВІС» постійно підтримували двосторонній зв`язок з фахівцями Украероруху та спеціалістами ARINC Incorporated. Так як діючий Договір між ТОВ «НВП «ТЕХВЕСТСЕРВІС» та Украерорухом закінчився в 2018 р., фахівцями  ТОВ «НВП «ТЕХВЕСТСЕРВІС» було проведено процедуру передачі обладнання ЗНС в працездатному стані працівникам Украероруху.

Протягом 2018 року працівниками структурних підрозділів Украероруху, зокрема РСП «Київцентраеро» та Львівського РСП, на правах власника обладнання, були проведені інспекції об`єктів з метою перевірки повноти якості надання послуг з боку ТОВ «НВП «ТЕХВЕСТСЕРВІС». За результатами інспекцій були виявлені не значні недоліки які оперативно були усунені працівниками ТОВ «НВП «ТЕХВЕСТСЕРВІС».

В період з 07.02.2018 р. по 08.02.2018 р. спеціалістами Державіаслужби України  було проведено аудит об’єкта  AFIS органу AFIS та аеродрому Черкаси. Виявлено 4 (чотири) незначних порушень в організаційно-технічній структурі об`єкту. Всі порушення були вчасно ліквідовані згідно чинного законодавства.

 

5. Інформація про людські ресурси, політику в даному напрямку

Згідно штатного розпису, затвердженого керівником ТОВ «НВП «ТЕХВЕСТСЕРВІС», у 2018 році кількісний та якісний склад фахівців підприємства, що задіяні в наданні послуг з аеронавігаційного обслуговування, виглядає наступним чином:

 

ШТАТНИЙ РОЗПИС 

N з/пНазва структурного підрозділуПосадаКод класифі-катора професійКількість штатних одиницьКількість фахівців з вищою освітоюКількість фахівців з середньо-технічною освітоюПримітка
1 Орган AFIS та аеродром AFIS м. Черкаси Начальник відділу 1226.2 1 1 -  
2 Орган AFIS та аеродром AFIS м. Черкаси технік електрозв`язку 1-ї категорії 3114 8 5 3  
3 Орган AFIS та аеродром AFIS м. Черкаси інженер електрозв`язку 2144.2 2 1 1  
4 Орган AFIS та аеродром AFIS м. Тернопіль Начальник відділу 1226.2 1 1 -  
5 Орган AFIS та аеродром AFIS м. Тернопіль технік електрозв`язку 2-ї категорії 3114 2 - 2  
6 Орган AFIS та аеродром AFIS м. Тернопіль технік з р/н та р/л 3114 1 - 1  
7 Орган AFIS та аеродром AFIS м. Тернопіль радіотехнік 7243 1 - 1  
8 Інженерний персонал з обслуговування обладнання ARINC інженер інформаційно-телекомунікаційних технологій 2144.2 2 2 -  
9 Інженерний персонал з обслуговування обладнання ARINC інженер-електронік 2144.2 1 1 -  
  УСЬОГО:     19 11 8  

 

ТОВ «НВП  «ТЕХВЕСТСЕРВІС» концентрує свою увагу на високому професійно-технічному та технологічному рівні служб та підрозділів підприємства. Функціональний розподіл та розподіл відповідальності керівного складу відповідає вимогам ефективного виконання завдань та визначається установчими документами. 

Штат підрозділів укомплектований на 100 %. Організовано технічне навчання, спеціальна та технічна підготовка та сплановане навчання на курсах підвищення кваліфікації. Персонал  проходить щорічну перевірку на знання: правил технічної експлуатації наземних засобів ЗНС; обладнання наземних засобів ЗНС, правил охорони праці, пожежної безпеки. Результати перевірки оформлюються протоколами кваліфікаційних комісій. 

Кваліфіковані інженери та технічні працівники мають значний досвід обслуговування наземного обладнання авіаційного електрозв’язку, навігації та спостереження, регулярно проходять навчання та стажування на підприємствах-виробниках сучасних засобів авіаційного зв’язку, навігації та спостереження. Підприємство укомплектоване персоналом для надання послуг з аеронавігаційного обслуговування в частині організації та забезпечення авіаційного зв’язку, навігації та спостереження.  

Інженерний та технічний персонал на регулярній основі проходить стажування та підвищення кваліфікації на підприємствах-виробниках наземного обладнання зв’язку, навігації та спостереження, приймає активну участь у інсталяції та введенні в експлуатацію зазначеного обладнання, забезпечує його високопрофесійне технічне обслуговування та ремонт. Високий рівень технічної та професійної підготовки персоналу та його залучення до процесів технічного обслуговування та нагляду дозволяє мінімізувати технічні та технологічні ризики щодо стану та працездатності обладнання та забезпечити високу якість послуг CNS користувачам.  

На підприємство наявні усі документальні підтвердження компетенції персоналу, залученого до надання послуг CNS, графіки роботи персоналу з метою забезпечення високої ефективності та безперервності технічного обслуговування.

Кадрова політика ТОВ «НВП  «ТЕХВЕСТСЕРВІС» визначена та підписана директором підприємства.

 

ООО НПП "Техвестсервис"

08138, Киевская область,
с.Софиевская Борщаговка,
ул. Толстого, 8
тел (044) 594-99-77
тел/факс (044) 594-99-78

Top